Klient dzwoni i mówi: Moja przestrzeń potrzebuje kreatywnego rozwiązania. Znasz to? Jeżeli tak, to zatrzymaj się tutaj na chwilę. Ultima Designs to marka pełna inspiracji dla każdej przestrzeni. Sklep, muzeum, teatr, biuro… Gdziekolwiek potrzebujesz tej kreacji, jesteśmy gotowi pomóc ci w jej stworzeniu.

Pięknie, ale bezpiecznie

Wiemy jak ważne jest spełnienie oczekiwań klienta i zachowanie norm bezpieczeństwa. Wygląda to często jak balansowanie na krawędzi, ale dzięki naszemu doświadczeniu bezpiecznie dotrzesz do końca tego projektu. Możemy rozwinąć pomysł, który już ci się nasunął albo wyjść z własną propozycją. Wspólnie możemy wypracować komfortową przestrzeń do pracy lub energetyczną przestrzeń przyciągającą odwiedzających.

Wszystkie konstrukcje są sprawdzane przed wysłaniem do miejsca docelowego. Daje to pewność, że wszystkie elementy są stabilne i perfekcyjnie się ze sobą łączą. Dostosowujemy się także do wymogów organizatorów imprez oraz właścicieli powierzchni. Wszystko to składa się na bezpieczną i piękną przestrzeń.

Twój pomysł, nasza realizacja

Masz wyobrażenie jak powinna wyglądać twoja przestrzeń? Podziel się z nami tym pomysłem, a my połączymy go z naszą wiedzą i doświadczeniem. Nasi projektanci otwarci są na przedstawianie rozwiązań i dzielenie się uwagami.

Cała realizacja odbywa się pod jednym dachem, więc mamy ciągły nadzór nad projektem i możemy w każdym momencie poinformować cię o tym, co się dzieje lub o koniecznych zmianach, jakie trzeba wprowadzić. Daje to też możliwość zleceniodawcy na ciągły nadzór nad swoim pomysłem.

Wiele możliwości

Kasetony LED, konstrukcje rurowe z grafiką tekstylną, wycinane w nietypowych kształtach dekoracje to tylko kilka propozycji baz, na których możemy oprzeć twój projekt. Rama LED z grafiką tekstylną za ladą lub w pokoju konferencyjnym. Konstrukcja z aluminiowych rur, która, dzięki szybkiej zmianie grafiki, staje się elementem każdej scenografii. Wycięte z PCV oznakowanie ułatwi drogę zakupową każdego klienta. A to tylko te najprostsze przykłady.

Zapraszamy do kontaktu. Zbierz potrzebne informacje od swojego klienta i stwórzmy wspólnie coś niepowtarzalnego!