Muzea w których niczego nie wolno dotykać odchodzą do lamusa. Dzisiejsze muzea to jedna wielka interakcja z historią, której z radością doświadczają dzieci i dorośli. W wielu z nich znaleźć można repliki, które można przetestować, specjalne pokoju, w których można poczuć to, co czuli nasi przodkowie, zbierać elementy, które na koniec pomogą nam zrozumieć całość. Dzisiejsze muzeum, to gra przygodowa, która wymaga odpowiedniego przygotowania i aranżacji.

Konstrukcje rurowe

Konstrukcje rurowe z tkaniną tekstylną będą świetnym elementem dekoracyjnym. Systemy projektowane są zgodnie z wytycznymi klienta, co oznacza, że można dopasować je do przestrzeni. Dzięki temu, że spełniają normy bezpieczeństwa mogą być także elementami podwieszanymi. Grafikę można zmieniać samodzielnie, więc konstrukcje wykorzystywane będą wielokrotnie do różnych wystaw.

Kasetony LED

W ciemnych pomieszczeniach warto zamontować kasetony LED, których ramy wykonane są aluminiowych profili o różnych grubościach. Grafika wydrukowana na tkaninie jest łatwa do wymiany, co pozostawia swobodę w zmianie komunikatu. Jakoś oświetlenia LED jest niezwykle istotna, ponieważ kaseton będzie świecił cały dzień. W Ultima Designs gwarantujemy żywotność diod LED do 50 000 godzin.

Twoje kreacje

Dwa wyżej wymienione rozwiązania są najbardziej popularne wśród osób zajmujących się aranżacją współczesnych muzeów. Nie wyczerpuje to jednak możliwości, które oferuje Ultima Designs. Niezwykle ważne jest w muzeach także oznakowanie, które może być wycięte z różnych materiałów i w różnych kształtach.

Jak widać nowoczesne muzea, to niemal dzieła sztuki, które mają starczać niezapomnianych wrażeń. W Ultima Designs jesteśmy otwarci na tworzenie ich z wami.