Kasetony LED podbiją rynek dekoracji. Widzimy je coraz częściej nie tylko w witrynach sklepowych, ale także w biurach czy urzędach. Dostępne w ofercie systemy projektowane i produkowane są na zamówienie, co zapewnia dopasowanie ich do przestrzeni.

Wymienna grafika

Ogromną zaletą kasetonów LED oferowanych przez Ultima Designs by Ultima Displays jest to, że grafikę można szybko i samodzielnie wymienić. Wydruk tekstylny zakładany jest na system za pomocą silikonowego obszycia. Dzięki temu możesz zmieniać komunikat, kiedy zajedzie potrzeba. Nie musisz demontować i odsyłać kasetonu, aby zamówić nową grafikę. Wystarczy, że podasz jego wymiary i przyślesz nowy projekt.

Warto wspomnieć, że materiały stosowane do druku są bardzo elastyczne. Sprawia to, że grafika może być transportowana i magazynowana złożona w kostkę. Wszelkie zagniecenia rozprostują się po naprężeniu materiału.

Ścienne i podłogowe

Wybierz czy kaseton ma wisieć na ścianie czy stać na podłodze. Kasetony LED ścienne produkowane są z dwóch rodzajów profili – 30 oraz 75 mm. Cienki profil świetnie sprawdzi się w miejscach o natężonym ruchu. Szerszy profil sprawia, że kaseton może być dużo większy i mieć nawet 3 m długości.

Kasetony LED podłogowe stabilizowane są za pomocą metalowych stóp. Jeżeli zdecydujesz się na system dwustronny, zostanie on wykonany z profilu o szerokości 125 mm. Widoczna z obu stron grafika świetnie sprawdzi się w ciągu komunikacyjnym, gdzie wiadomość może być widziana z każdego kierunku. Istnieje możliwość wyprodukowania jednostronnego kasetonu podłogowego.

Łatwy montaż

W zależności od wielkości konstrukcji kasetony LED dostarczane są w całości lub częściach do samodzielnego montażu (dostępna jest także usługa montażu). W kasetonach wykonanych z profili 75 i 125 mm paski LED wmontowane są w profil. Do profili 30 mm wykorzystywane jest oświetlenie powierzchniowe. Diody LED montowane są na płytkach, które można przykleić bezpośrednio do ściany lub zamówić przymontowane do płyty PCV, którą umieszcza się na ścianie w ramie.

Jak widać produkowane na zamówienie kasetony LED odpowiednie są do każdej przestrzeni. Ich montaż nie jest skomplikowany i odwdzięczają się efektownym podkreśleniem grafiki. Czy już wiesz jaki kaseton będzie odpowiedni dla Ciebie?