Druk

OTRZYMUJESZ GOTOWY PRODUKT

Wiemy jak ważna jest kompleksowa obsługa, dlatego dbamy o to, aby wyprodukowane u nas konstrukcje od razu zaopatrzyć w grafikę. Dzięki temu konstrukcja nie musi być wysłana do kolejnego podwykonawcy, a wydruk jest idealnie dopasowany. Drukujemy i wykańczamy także grafiki na specjalne zamówienie według wytycznych klienta.

Over the Shoulder Shot of a Young App Developer Using Desktop Computer, Creating New Mobile Phone Application Design, Software UI Development. Evening in Modern Office Studio with City Window View
3D render illustration of printing photo banner on large format color plotter in typography or print house printshop

SZEROKA OFERTA

Codziennie dopracowujemy nasze możliwości. Dzięki temu aktualnie możemy zaoferować wydruk na wielu materiałach i w różnych technologiach, z których najpopularniejsza jest sublimacja. Elastyczne, flagowe, rozciągliwe, akustyczne, nieprzemakalne – to tylko część materiałów z naszej oferty, które dobieramy odpowiednio do zamówienia tak, aby cała realizacja była jak najlepiej wykończona.  

STARANNE WYKOŃCZENIE

Codziennie dopracowujemy i udoskonalamy nasze możliwości. Drukarnia w Ultima Displays dba o każdy szczegół wydruku i wysoką jakość wykończenia. Każda grafika sprawdzana jest na systemie, co daje nam pewność, że realizacja zachowuje wysoką jakość.

Typographer checking printing quality standing near the old press machine at the printing manufacturing