Technologie – Dekoracje & Akustyka

Wkładki akustyczne

Tworząc konstrukcje do przestrzeni biurowych zrozumieliśmy jak ważne jest oddzielanie stanowisk pracy oraz przestrzeni do spotkań tak, aby pracownicy nie przeszkadzali sobie nawzajem. Dlatego wprowadziliśmy do oferty materiały akustyczne, które absorbują dźwięk i wyciszają wnętrze.

Wkładki umieszczane są w środku konstrukcji np. ścianki wytyczającej poczekalnię i zakrywane są grafiką tekstylną. Montaż wkładek jest szybki i wygodny dzięki zamkowi błyskawicznemu. Dostępne materiały akustyczne posiadają klasę absorbcji akustycznej 0,85/B oraz 0,90/A.

Już niedługo w naszej ofercie pojawią się kolejne rozwiązania akustyczne!

Praca w aluminium

Wiemy jak ważne jest dostarczenie konstrukcji o nienagannej jakości, dlatego tworząc konstrukcje z aluminium zwracamy uwagę na najdrobniejsze szczegóły. Kształtowanie materiałów i dopasowywanie do siebie poszczególnych elementów, to niezwykle istotne etapy produkcji.

Nasze maszyny pozwalają nam na pracę z aluminiowymi profilami Vector i rurami Formulate, z których powstają różne konstrukcje od prostych ścianek przez stoiska wystawiennicze po przyciągające uwagę formy. Starannie dobierane materiały są docinane na wymiar tak, aby były wygodne w transporcie i przy montażu. Dzięki giętarkom formujemy aluminium w kształty, które nadają konstrukcjom obłości i łagodności. Każdy element jest starannie wygładzany, aby uniknąć ostrych krawędzi, a także znakowany, aby ułatwić składanie konstrukcji.

Podświetlenie

Aluminiowe konstrukcje, niezależnie od tego czy są stworzone z profili Vector czy rur Formulate mogą być podświetlone oświetleniem LED, które nada całości niepowtarzalny wygląd i podkreśli grafikę.

Diody LED mają żywotność nawet  do 50 000 godzin i są niezwykle ergonomiczne. Dodatkowo dostępne są także specjalne żarówki do oświetlenia podwieszeń. W większości konstrukcji transformatory schowane są w środku, co dodatkowo chroni je przed uszkodzeniem. Kasetony LED mogą być wiszące lub stojące i mogą mieć aż 3 m!

Druk

Każda konstrukcja dostarczana jest z grafiką drukowaną, wykańczaną oraz sprawdzaną na miejscu. Jest to element, na który zwracamy szczególną uwagę, ponieważ finalnie to druk jest na pierwszym planie.

Druk sublimacyjny jest naszą specjalnością, ponieważ to tkanina najlepiej układa się na skomplikowanych konstrukcjach. Materiał, dzięki swojej rozciągliwości, można transportować i przechowywać złożony w kostkę bez obaw o zagniecenia. Zakładanie grafiki jest niezwykle proste i wygodne. Druk lateksowy jest bezpiecznym i ekologicznym rozwiązaniem stosowanym na materiałach PCV. Jego ogromną zaletą jest bezwonność, która pozwala na stosowanie go w miejscach przeznaczonych dla dzieci oraz punktach medycznych.

Wycinanie, frezowanie i grawerowanie

Niestandardowe zamówienia to u nas standard, dlatego w naszej ofercie pojawiła się także możliwość wycinania różnorodnych kształtów z takich materiałów jak m. in. tekstylia, papier, tworzywa, kompozyty czy materiały drewnopochodne. Dodatkowo można wyfrezować i wygrawerować kształty, które dodadzą całości niepowtarzalnego wyglądu. Maksymalny wymiar arkusza to 3200 x 3200 mm.

Zdajemy sobie sprawę z tego jak dokładne musi być wykonanie takich elementów, dlatego każdorazowo konsultujemy dobór materiału z naszymi projektantami.

Jesteś gotowy na stworzenie projektu z nami?

Projekty wyceniane są indywidualnie.