O nas

INNOWACYJNOŚĆ I KREATYWNOŚĆ

Ultima Designs to marka producenta i dostawcy systemów reklamowych Ultima Displays. Firma działa na rynku reklamowym i targowym od ponad 20 lat i jest Europejską Grupą, której misją jest innowacyjność i kreatywność w komunikacji wizualnej.

Idąc za tą myślą Ultima Displays stworzyła markę, która ma pokazywać możliwości produkcyjne oraz kreatywne podejście do znanych rozwiązań i niestandardowe postrzeganie przestrzeni. To wszystko możliwe jest dzięki doświadczeniu projektantów oraz zespołu produkcyjnego, którzy otwarci są na nowe pomysły i pełne wyzwań projekty.

Ultima Designs nie jest zbiorem produktów z półki. To zbiór inspiracji, punkt wyjścia do stworzenia konstrukcji dopasowanych do potrzeb klientów. Jest to otwarcie się na nowe możliwości i wyzwania. Nie tylko dla producenta, ale także dla partnerów biznesowych.

SIEDZIBA

Niestandardowe konstrukcje Ultima Designs produkowane są w siedzibie firmy w Będzieszynie koło Gdańska. Tutaj odbywa się cały proces. Zespół sprzedażowy wraz z klientem tworzy brief, który jest podstawą do dalszych działań dla projektantów. Każdy pomysł omawiany jest z zespołem produkcyjnym, a nawet, jeżeli to konieczne, testowany, żeby mieć pewność, że dostarczona konstrukcja będzie najwyższej jakości. Dzięki rozbudowanej drukarni, każdą konstrukcję dostarczamy z grafiką, którą sprawdzamy na systemie. Dzięki temu, że wszystko odbywa się pod jednym dachem, mamy wpływ na cały proces produkcji.

TYLKO DLA BRANŻY

Nowa marka podtrzymuje tradycję firmy Ultima Displays, której polityka oparta jest na sprzedaży i współpracy tylko z firmami z branży reklamowej, targowej i eventowej. Dzięki temu producent może skupić się na profesjonalnej obsłudze i realizacji projektów dla swoich klientów.

Współpraca z doświadczonymi partnerami biznesowymi jest niezwykłym źródłem inspiracji i wyzwań. Marka Ultima Designs została stworzona po to, aby wspólnie tworzyć nowe projekty oraz otwierać drzwi do kolejnych branż.

EKO ODPOWIEDZIALNI

Wiemy jak ważna jest dbałość o środowisko, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze działania miały jak najmniejszy wpływ na naszą planetę. Angażujemy się w ochronę środowiska na każdym etapie produkcji oraz działalności firmy. Stosujemy się do wytycznych oraz prawnych aspektów ochrony środowiska. Zachęcamy pracowników do dbałości o naszą planetę. Obiecujemy udoskonalać nasze technologie tak, aby nie były szkodliwe dla środowiska.

Jesteśmy eko odpowiedzialni.