Produkcja

PRZEDE WSZYSTKIM – JAKOŚĆ

Projekt stworzony przez naszych projektantów przesyłany jest do realizacji. Specjalizujemy się w produkcji konstrukcji aluminiowych, które wraz z tkaniną tworzą architektoniczne bryły. W Ultima Displays wciąż ulepszamy nasze możliwości produkcyjne. Dbamy o najwyższą jakość materiałów i profili, co przekłada się na finalną realizację.

Futuristic Interior Design. White Room with Window. Minimalistic Abstract Architecture Background. 3d Illustration
Close up image of metal steel tubes

MOŻLIWOŚCI PRODUKCYJNE

Produkujemy konstrukcje z aluminiowych profili o różnych szerokościach, które także przystosowane są do poprowadzenia w nich oświetlenia LED, oraz z rur o średnicy 30 i 50 mm. Wszystkie elementy mogą być wygięte oraz docięte na odpowiedni wymiar, są starannie wykończone oraz oznakowane. Dzięki parkowi maszyn możemy wyprodukować także dekoracje, dedykowane laminowane blaty oraz fronty.

PRÓBNY MONTAŻ

Wszystkie elementy są estetycznie wykończone i ponumerowane, co ułatwia ich montaż. Konstrukcje – te najmniejsze i te największe – za każdym razem są montowane i sprawdzane, zanim zostaną wysłane do klienta. Potwierdzamy tym samym spasowanie elementów oraz grafiki, aby mieć pewność, że finalny produkt jest najlepszej jakości.

prod - 3