Projektowanie

ROZWIJANIE POMYSŁÓW

Nasi projektanci otwarci są na współpracę i rozwijanie pomysłów. Chętnie znajdą najbardziej dogodne rozwiązanie i wypracują odpowiednią formę. Jeżeli zachodzi taka potrzeba, przeprowadzą testy, które pomogą w realizacji, aby mieć pewność, że dostarczona konstrukcja spełnia wszystkie wymagania.

business people team meeting in modern office design planning ideas concept

WSZYSTKO POD JEDNYM DACHEM

W naszej siedzibie przygotowywany jest kompletny projekt realizacyjny łącznie z szablonem graficznym oraz instrukcją montażu. Dzięki temu nasi kontrahenci mogą dostarczyć swoim klientom kompletny produkt oraz materiały pomocnicze. Prowadzenie całego projektu pod jednych dachem, daje nam pewność, że cały proces przebiega poprawnie.

PRAKTYCZNE ROZWIĄZANIA

Zespół weźmie także pod uwagę możliwości transportowe, magazynowanie oraz częstotliwość składania i demontażu konstrukcji, co w praktyce przełoży się na projekt. Całość zostanie tak przemyślana, żeby, nie tracąc na efektowności, była jednocześnie praktycznym i wygodnym rozwiązaniem.

Male worker hand using tape measure for measuring dimension of product in cardboard box. Shopping lifestyle in warehouse concept