Serwis

Montaż

Jeżeli twój terminarz jest napięty, a klient oczekuje rozstawionej, gotowej do użytku konstrukcji, napisz do nas. W ramach serwisu oferujemy montaż bezpośredni na miejscu – w przestrzeniach handlowych, na konferencjach, wystawach czy podczas targów.

Nasz doświadczony zespół rozstawi konstrukcje, założy grafiki i pomoże ustawić pozostałe dodatki zaplanowane w danej przestrzeni jak standy, stojaki na ulotki lub tablety. Na miejscu może być także przeprowadzone szkolenie z montażu, aby użytkownik mógł samodzielnie złożyć konstrukcje.

Szkolenia

Istnieje także możliwość przeprowadzenia szkolenia z montażu dla pracownika twojej firmy lub klienta końcowego. W tym celu możemy zaprosić was do siedziby naszej firmy lub przeprowadzić szkolenie w innym miejscu.

Skorzystanie z wiedzy doświadczonych monterów będzie na pewno bardzo przydatne, jeżeli zamówiona konstrukcja ma być wielokrotnie rozkładana i wykorzystywana na różnych imprezach. Zalecamy skorzystanie ze szkolenia szczególnie przy stoiskach modułowych, gdzie z kilku modułów stworzyć można różne konfiguracje. Warto przeszkolić pracowników z możliwości i zasad montażu modułów, aby mogli je swobodnie wykorzystywać.

Usługa montażu i szkolenia wyceniania jest indywidualnie.

Skontaktuj się z biurem obsługi klienta i zapytaj o koszty.