SHOWS
& EVENTS
Zaprojektowane z myślą o Twojej imprezie
RETAIL & HOSPITALITY Zainspirowane twoimi gośćmi Dostosowane do Twoich wnętrz INTERIORS & DECORATIONS

Jesteśmy dostawcą systemów reklamowych i wystawienniczych, który współpracuje tylko z firmami powiązanymi z reklamą i drukiem. Wspólnie z naszymi kontrahentami chcemy wejść na kolejny poziom, dlatego stworzyliśmy markę Ultima Designs, żeby móc razem otworzyć się na branże Retail, HoReCa, wystroje wnętrz, festiwale czy eventy.

Od ponad 20 lat zajmujemy się dostarczaniem systemów na eventy i targi.
Nasze doświadczenie owocuje niestandardowymi rozwiązaniami, które łączą aluminium z grafiką tekstylną, tworząc z nich zachwycające formy.
Naszym celem jest stworzenie projektu, który urzeczywistni Twoją wizję.

STWÓRZ PRAWDZIWE SHOW

Wiemy jak ważne jest tworzenie przestrzeni, które opowiadają historię, prowadzą klientów i zachęcają ich do spędzania czasu, wchodząc w interakcję z marką.
Dlatego tworzymy konstrukcje budujące świadomość marki i pomagamy utrwalać ją w świadomości klientów.

BUDUJ SWOJĄ MARKĘ

Tworzymy konstrukcje do wnętrz koncentrowane na designie, wartościach i kulturze danego miejsca.
Dbając o komfort użytkowników, kreujemy również dekoracje z materiałów akustycznych, które chronią przed hałasem, wydzielają odpowiednie do pracy przestrzenie.

PROJEKTUJ WŁASNE PRZESTRZENIE

Nasi doświadczeni projektanci tworzą koncepcje, wizualizacje oraz doradzają w jaki sposób najefektywniej zagospodarować daną przestrzeń.

Proces projektowania i produkcji odbywa się w tym samym miejscu. Dzięki temu proces produkcyjny jest utrzymywany pod kontrolą i zachowana jest najwyższa możliwa jakość.

Oferujemy druk i wykończenie nie tylko do wyprodukowanych u nas konstrukcji, ale także niestandardowych realizacji według wytycznych klienta. Dbamy, aby grafiki były idealnie dopasowane do systemów.

Naszym partnerom dostarczamy wszystkie niezbędne narzędzia, które usprawnią ich działania – nieobrandowane katalogi, materiały online czy programy do projektowania stoisk.

Zobacz produkty ze standardowej oferty na naszej stronie głównej.
www.ultimadisplays.pl