WITAJ NA ULTIMA DESIGNS

Jesteśmy dostawcą systemów reklamowych i wystawienniczych, który współpracuje tylko z firmami powiązanymi z reklamą i drukiem.
Wspólnie z naszymi kontrahentami chcemy wejść na kolejny poziom, dlatego stworzyliśmy markę Ultima Designs,
żeby móc razem otworzyć się na branże Retail, HoReCa, wystroje wnętrz, festiwale czy eventy.

Ultima Designs to pokazanie możliwości produkcyjnych, które oferujemy w Ultima Displays zarówno w pracy z systemami rurowymi Formulate i ModulateTM jak i kasetonami LED, wycinanymi dekoracjami, podwieszeniami i wieloma innymi.
Także dzięki coraz większym możliwościom druku, wciąż poszerzamy ofertę graficzną, w której coraz więcej jest indywidualnych realizacji.

Zachęcamy też do kontaktu tych, którzy szukają wykonawcy dla swojego pomysłu.
Nasz doświadczony zespół znajdzie rozwiązanie i przeprowadzi realizację projektu od początku do końca.

ODKRYJ – ZAINSPIRUJ SIĘ – ZREALIZUJ

Nasi doświadczeni projektanci tworzą koncepcje, wizualizacje oraz doradzają w jaki sposób najefektywniej zagospodarować daną przestrzeń.

Proces projektowania i produkcji odbywa się w tym samym miejscu. Dzięki temu proces produkcyjny jest utrzymywany pod kontrolą i zachowana jest najwyższa możliwa jakość.

Oferujemy druk i wykończenie nie tylko do wyprodukowanych u nas konstrukcji, ale także niestandardowych realizacji według wytycznych klienta. Dbamy, aby grafiki były idealnie dopasowane do systemów.

Naszym partnerom dostarczamy wszystkie niezbędne narzędzia, które usprawnią ich działania – nieobrandowane katalogi, materiały online czy programy do projektowania stoisk.

Zobacz produkty ze standardowej oferty na naszej stronie głównej.
www.ultimadisplays.pl