Wypożyczalnia

Dla firm organizujących różnego rodzaju imprezy od festiwali po konferencje, stworzyliśmy ofertę wynajmu systemów, które nie tylko sprawdzą się jako elementy dekoracji i scenografii, ale także mogą okazać się niezbędnymi nośnikami informacji.

W ofercie Wypożyczalni znajdują się systemy rurowe Formulate i Modulate™, które są niezwykle łatwe w montażu oraz wygodne w transporcie. Ścianki Formulate proste i łukowe można łączyć ze sobą, tworząc większe konfiguracje. Gotowe zestawy ram Modulate™ łączy się za pomocą silnych magnesów. Z podwieszeń Formulate tworzyć można niezwykłe zestawy, które zwieńczą scenografię wertykalnie. Seria ART natomiast pełna jest inspirujących systemów, za pomocą których stworzyć można niezwykłą przestrzeń.

Wszystkie zestawy w standardzie dostarczane są z białą tkaniną idealną do podświetleń w kolorze. Może ona być transportowana i przechowywana złożona w kostkę, a elastyczny materiał zapewnia brak zagnieceń po założeniu tkaniny na system. Istnieje możliwość indywidualnego zadruku tkaniny po obu stronach w technologii sublimacji.

W ramach Wypożyczalni oferujemy wynajem długo i krótkoterminowy. Istnieje też możliwość wynajmu długoterminowego systemów wykonanych na specjalne zamówienie.